Get Adobe Flash player
Strona główna

HOTELE NAD MORZEM

HOTELE NAD MORZEM

HOTELE NAD MORZEM W KRYNICY MORSKIEJ.

Krynica Morska jest słynnym kurortem położonym w niezwykle urokliwym zakątku Polski - na Mierzei Wiślanej. Do zalet Krynicy Morskiej należą przede wszystkim czyste plaże i kąpieliska, oferujące niezapomniane wrażenia wszystkim amatorom kąpieli. Krajobraz Mierzei Wiślanej i Zalewu Wiślanego jest terenem bogatym w różnorodne gatunki flory i fauny. Przyjazny klimat i bogate w jod powietrze sprawią przyjemność każdemu miłośnikowi wypoczynku na łonie natury.

Hotel Joker położony jest w samym centrum Krynicy Morskiej. Krynica Morska noclegi w komfortowych pokojach wyposażonych w klimatyzację, łazienki i balkony. Hotel wyposażony w kuchnię i bezprzewodowy darmowy dostępu do Internetu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy monitorowany parking przed samym hotelem. W Krynicy Morskiej jesteśmy dla Państwa od 2004 roku! Oferta Krynicy Morskiej jest bogata w atrakcje turystyczne i bazę hotelową.

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim - bez względu na porę roku - sprawia wielu tysiącom turystów z Polski i zagranicy wielką przyjemność. Mimo że nasze morze nie rozpieszcza, nie można mu się oprzeć. To tu znajdziemy jedne z najpiękniejszych plaż - pełne drobnego jasnego piasku, z kolorowymi kamykami i małymi muszelkami - a dla szczęśliwców z kawałkami bałtyckiego złota - bursztynu.Krynica Morska zaprasza do willi i pensjonatów blisko morza. Krynica Morska pensjonaty blisko morza, tanie noclegi.